Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

RB Lietuvos kartingo čempionato etape Aukštadvaryje – S.Juodviršio komandos dominavimas ir R.Baciuškos startas

Atkakli kova, azartas, džiaugsmo pliūpsniai ir nusivylimo skausmas – tokias emocijas ir vaizdus buvo galima išvysti po trejų metų pertraukos į Aukštadvario kartodromą sugrįžusiame RB Lietuvos kartingo čempionato etape.
RB Lietuvos kartingų čempionatas Aukštadvaryje
RB Lietuvos kartingų čempionatas Aukštadvaryje / LKF nuotr.

Šeštadienį buvo surengtas ne tik trečiasis RB Lietuvos čempionato etapas, bet ir „Baltic Karting Academy“ taurės trečias etapas.
Ryškiausiai Aukštadvaryje spindėjo žinomo Lietuvos lenktynininko Simo Juodviršio komanda – „SJ Motorsport“. Jos atstovai dominavo galingiausioje KZ2 klasėje, o iš viso pelnė net penkis Lietuvos čempionato etapo medalius.

KZ2 klasės finale triumfavo Ainis Klimavičius, 21 trasos ratą įveikęs per 17 min. 31 sek. Mažiau nei 7 sek. nuo jo atsiliko Kajus Šikšnelis. Abu jie atstovauja minėtai „SJ Motorsport“ komanda. K. Šikšnelis dramatiškame finiše akimirka aplenkė savo jėgas Aukštadvaryje nusprendusį išbandyti vieną geriausių Lietuvos lenktynininkų, pasaulio ralio-reidų čempioną Roką Baciušką, kuris yra ir Lietuvos čempionato partneris.

„KZ2 Masters” klasėje triumfavo Mykolas Mazinas („Auteks“), antrąją vietą užėmė Algirdas Augustaitis („SJ Motorsport“), trečiąją – Robertas Saveikis („Lenktynių linija Driver Management“).

„OK“ kartingų klasės finale nugalėjo Dovydas Gudelevičius („Razas Motorsport“). Antrąją ir trečiąsias vietas užėmė šeimyninis duetas – atitinkamai Karolis Pakrosnis ir Paulius Pakrosnis („Dream 2 Drive“).
„OK Junior“ klasėje greičiausias finale buvo Markas Šilkūnas („Siųskpigiau.lt – Pilėnai Racing“), aplenkęs Liną Volungevičių („NSL Racing“) ir Vanesą Šilkūnaitę („Siųskpigiau.lt – Pilėnai Racing“).

„Mini 60” klasėje triumfavo Nojus Stasionis („SJ Motorsport“), antras liko Jokūbas Vaškelis („Intrepid Baltic Team“), trečias – Gustas Radavičius („Baltic Karting Academy PRO“).

„Micro 60” klasės nugalėtoju tapo Emilis Čepkauskas („PaskeRacing“). Antroje pozicijoje finišavo Kristupas Stasionis („SJ Motorsport“), trečioje – Benas Sitnikovas („TS Motorsport“).

Atkakli kova vyko ir „Baltic Karting Academy“ taurės varžybose.