Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Svarbiausi septintojo Dakaro greičio ruožo įvykiai

Dakaro ralio dalyviai pradėjo antrąją lenktynių dalį ir sekmadienį stojo prie septintojo greičio ruožo starto. Jame vėl netrūko reikšmingų įvykių. Kviečiame susipažinti su penkiais svarbiausiais.
Dakaro ralis, šeštojo greičio ruožo finišas, Rokas Baciuška ir Oriol Mena
Rokas Baciuška ir Oriol Mena / Egidijaus Babelio nuotr.

VISOS DAKARO NAUJIENOS IR REZULTATAI

Arūnas Gelažninkas padidino atotrūkį

7-ąjame greičio ruože sportininkas finišavo 2-as „Original by Motul“ klasėje, tačiau išsikovojo papildomai 12 minučių prieš savo pagrindinį konkurentą, o bendroje įskaitoje šiandien stoja į 33-ią vietą.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Rokas Baciuška išlaikė tempą

Rokas Baciuška Dakare sėkmingai įveikė jau septintą greičio ruožą. Tempas – itin stabilus, penktoji vieta, nors sekmadienį motobagį vairuojantis lietuvis kurį laiką važiavo net antras.

Tomas Jančys ir Irmantas Bražiūnas stabiliai greitėja

Tomas Jančys su Irmantu Bražiūnu finišavo vienuolikti savo klasėje – vyrai šią poziciją užtikrintai laikė jau nuo neutralizacijos zonos. „Mediafon“ ekipažas po septynių Dakaro ralio etapų klasifikuojami 15-oje SSV įskaitos vietoje.

Plačiau apie įvykius SSV klasėje ir ten įvykusią Sergejaus Karyakino avariją skaitykite čia.

Sunkvežimio ekipažas „ConnectPay Racing“artėja prie dešimtuko

„ConnectPay Racing“ septintame greičio ruože liko per žingsnį nuo dešimtuko ir užėmė vienuoliktą vietą. Nuo dešimtosios vietos bendroje sunkvežimių įskaitoje dabar lietuvius skiria 41 minutė, tačiau Vaidotas Paškevičius dar kartą pabrėžė, kad dešimtukas nėra jų tikslas. Pasak komandos piloto, debiutiniame Dakare svarbiausia finišuoti.

Vaidotui Žalai iki automobilių klasės TOP10 liko pusvalandis

Per poilsio dieną iš ritmo išsimušusiam Vaidotui Žalai septintasis greičio ruožas klostėsi itin sudėtingai. „Teltonika Racing“ komandos lenktynininkui sekmadienį buvo sunku palaikyti norimą tempą, o prie to prisidėjo ir ribotas matomumas važiuojant dulkių debesyse. Įtemptą dieną vėl gelbėjo Paulo Fiuza – rimtesnių navigacijos klaidų išvengęs ekipažas finišavo 17-oje vietoje.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant