Lietuvos virtualaus ralio čempionato etapas pasižymėjo išskirtinai nedidele 29 dalyvių grupele, kurią galima būtų pavadinti išgyvenusiaisiais. Tai galėjo lemti didelis greičio ruožų bei sportinių kilometrų skaičius – finišui pasiekti reikėjo įveikti net 18 greičio ruožų, bendrai sudėjus sudariusių daugiau nei 140 kilometrų. Ralyje vyravo itin sudėtingos, besikeičiančios kelio dangos trasos, kurioms prieskonių pridėjo gausūs krituliai. Tai tik dar paaštrino dilemą dalyviams: rinktis konservatyvią taktiką ir leisti klysti varžovams, ar veržtis į priekį ar rizikuoti ir taip padidinti šansus suklysti pačiam.
Paskutiniame etape nugalėjęs suomis Patrik Akerfelt jau pirmojo greičio ruožo viduryje po vieno iš šuolių prakirto aušinimo radiatorių ir buvo priverstas važiuoti avariniu režimu daugiau nei 15 kilometrų iki pirmosios serviso zonos. Identiškas įvykis toje pačioje vietoje įvyko ir antrosios įskaitos lyderiui iš Švedijos – Tobias Hult. Tuo netruko pasinaudoti naujas greičiausiųjų trejetukas, kurį sudarė lenkas Pawel Stener, lietuvis Arūnas Gylys ir suomis Joonas Lonn.
Tačiau, kaip dažnai teigiama, ankstyvojoje ralio varžybų fazėje paprastai būna sudėtinga prognozuoti, kadangi ilgų lenktynių metu visko gali nutikti. Suremontavę techniką P. Akerfelt su T. Hult atkakliai demonstravo geriausius ruožų įveikimo laikus ir sugebėjo vėl susigrąžinti ralio lyderių pozicijas ir išlaikyti jas iki pat finišo. Taigi, antrą etapą iš eilės ir e-LARČ-1 įskaitoje laimėjo P. Akerfelt, už jo sekė T. Hult, nugalėjęs ir e-LARČ-2 įskaitoje. Trečias absoliučioje įskaitoje finišavo P. Stener, tuo tarpu nutraukti nesėkmių seriją šiame čempionate greičiausiam iš lietuvių – A. Gyliui sutrukdė apmaudi klaida paskutiniame greičio ruože.
Taigi, pirmojoje „Atlantis Games e-LARČ“ įskaitoje už ralio nugalėtojo P. Akerfelt likusias dvi podiumo vietas pelnė J. Lonn su estu Gabriel Simson, o antrojoje T. Hult kompaniją palaikė P. Stener ir Valentin Canazzi iš Prancūzijos.
e-LARČ-3 įskaitoje ketvirtą pergalę iš eilės šventė suomis Janne Laahanen, antrą ir trečią vietas pasidalino Ignas Augustonis su suomiu Joonas Hämäläinen. Tuo tarpu priekiniais ratais varomų automobilių įskaitoje (ketvirtojoje) ir vėl nepavejamas buvo suomis Aleksi Paakinen, antrą ir trečią vietas užėmė lietuviai Edvinas Meškauskis su Ramūnu Vaitkūnu.
Penktojoje arba BMW markės įskaitoje nepralenkiamas buvo ukrainietis Oleksandr Arych, antras liko Valdas Džiaugys, trečias – latvis Kristaps Pucens.
Artimiausias virtualaus ralio čempionato etapas vyks rugpjūčio 25-30 dienomis. Tai bus priešpaskutinis „Atlantis Games e-LARČ“ sezono etapas, kuris šį kartą kiek įmanoma realiau virtualioje realybėje atkartos rugsėjo pradžioje suplanuotą Elektrėnų ralį.
„Atlantis Games e-LARČ“ yra oficialios virtualaus sporto pirmenybės, įtrauktos į Lietuvos automobilių sporto federacijos oficialių varžybų sąrašą. Tai yra pripažintas ir pirmasis pasaulyje nacionalinis ralio e-čempionatas pasaulyje, sparčiai augančioje simuliatorių nišoje.