Šeimininkų lenkų gerbėjams trūksta tikėjimo savo komanda, nors likusi Europa galvoja, kad Lenkijos rinktinė nepelnytai neįvertinama.
Rusijos gerbėjai yra 25 proc. didesni optimistai, nei čekai, nors abiejų komandų gerbėjai nėra labai tikintys savo komandų pergale.
91proc. čekų bandė pakartoti savo mėgstamiausią futbolo derinį žaidimų aikštelėje, vokiečiai santūresni – tai bandė tik 54 proc. vokiečių sirgalių.
Mainais už savo rinktinės pergalę 100 proc. čekų paaukotų savo išmanųjį telefoną, 67 proc. atsisakytų alkoholio ir atliktų visus namų ruošos darbus, 50 proc. apsieitų be televizoriaus, 17 proc. – be interneto ir sekso.
Tuo tarpu vokiečių sirgaliai ne taip skuba atsisveikinti su kasdieniais malonumais – pusė futbolo entuziastų atsisakytų alkoholio, išmaniojo telefono, interneto, televizoriaus ir atliktų namų ruošos darbus, o 17 proc. – pergalės atveju apsieitų be sekso.
Dauguma Ukrainos rinktinės sirgalių atsisakytų alkoholio daugiau nei metams, jei jų rinktinė triumfuotų Europos futbolo čempionate. Tuo tarpu 80 proc. švedų alkoholio atsisakytų vos mėnesiui.
Rusijos ir Graikijos sirgaliai yra didžiausi optimistai A grupėje. Ispanijos ir Italijos aistruoliai labiausiai tiki savo komandomis C grupėje. D grupėje daugiausia optimistų tarp švedų ir prancūzų. B grupėje sėkmės tikisi vokiečių ir olandų gerbėjai.
Ispanijai labiausiai didžiuojasi savo komanda, anglai – mažiausiai.
Dauguma gerbėjų iškritus jų mėgstamai komandai sirgtų už Ispaniją arba Olandiją.
Daugiau nei pusė danų gerbėjų pasiruošę atsisakyti sekso mėnesiui, jei jų rinktinė iškovotų trofėjų.
Ispanijos rinktinė yra grėsmingiausias varžovas, bet daugiausia aistruolių norėtų, kad jų komanda nugalėtų Vokietiją.
Airiai keliavo toliausiai, kad pamatytų savo rinktinę, o ispanų gerbėjai nesivargina ir pasiruošę rungtynes stebėti vietiniame bare.
61 proc. Kroatijos sirgalių verkia, kai jų komanda pralaimi, 53 proc. graikų ašaras lieja komandai laimėjus.