„Euro 2012“ pasiruošimas: Ispanija, Švedija ir Nyderlandai laimėjo, bet Wesley Sneijderis patyrė traumą

Artėjančio Europos futbolo čempionato („Euro 2012“) dalyvės tęsia pasiruošimą pirmenybėms. Trečiadienį draugiškuose mačuose pergalės šventė pagrindinės favoritės – čempionė Ispanija ir Nyderlandai.
Wesley Sneijderis
Wesley Sneijderis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ispanų rinktinė Berne įtikinamai 4:1 (1:1) pranoko Pietų Korėją.

Reuters/Scanpix nuotr./Fernando Torresas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Fernando Torresas

Gražiu smūgiu galva, nežiūrint į vartus, pirmasis pasižymėjo Fernando Torresas (11 min.), bet Kimas Do-Heonas (44 min.) prieš pat pertrauką rezultatą išlygino.

Visgi antrajame kėlinyje ispanai be didesnio vargo įrodė savo pranašumą – pasižymėjo Xabi Alonso (52 min. iš 11 m baudinio), Santiago Cazorla (56 min.) ir Alvaro Negredo (80 min.).

Tuo tarpu Nyderlandų rinktinė Roterdame 2:0 (1:0) įveikė taip pat „Euro 2012“ besiruošiančią Slovakiją.

W.Sneijderis nebaigė mačo dėl traumos

Pirmąją Nyderlandų pergalę pasiruošimo etape – prieš tai pasaulio vicečempionai 1:2 gavo antausį nuo bulgarų – apkartino vieno iš lyderių Wesley Sneijderio trauma. Po varžovo pražangos blauzdą susižeidęs saugas buvo priverstas palikti aikštelę.

Kiek laiko W.Sneijderis negalės žaisti paaiškės po išsamių tyrimų, tačiau „Euro 2012“ startuos jau birželio 8 dieną.

Nyderlandų pergalę lėmė Kornelio Salatos (7 min. į savo vartus) ir Rafaelio van der Vaarto (75 min.) įvarčiai.

AFP/Scanpix nuotr./25 įvarčius įmuaęs Z.Ibrahimovičius buvo rezultatyviausias Serie A čempionato žaidėjas.
AFP/„Scanpix“ nuotr./ Zlatanas Ibrahimovičius

Z.Ibrahimovičius įkvėpė švedus pergalei

Pergalę „Euro 2012“ pasiruošime trečiadienį šventė ir Švedijos rinktinė, kuri savų žiūrovų akivaizdoje Gioteburge 3:2 (2:1) nugalėjo Islandiją.

Švedus pergalei įkvėpė puikus Zlatano Ibrahimovičiaus žaidimas. Švedų lyderis jau 2 minutę įmušė pats, o 14-ą sukūrė progą komandos draugui Olai Toivonenui.

Nors Kolbeinnas Sigthorssonas (27 min.) buvo grąžinęs intrigą, tikslus Christiano Wilhelmssono (78 min.) smūgis nulėmė mačo baigtį. Hallgrimuro Jonassono (90+2 min.) įvartis jau per teisėjo pridėtą laiką įtakos mačo baigčiai nebeturėjo.

Kiti rezultatai

Šveicarija 0 1 Rumunija
  57' [0 – 1] Gheorghe'as Grozavas