Mauricio Pinilla, Čilė
Ši tatuiruotė yra skirta būtent Pasaulio futbolo čempionatui. Čilės rinktinės puolėjui ji visą gyvenimą primins apie auksinę progą aštuntfinalio rungtynėse su Brazilija.
Čilietis pridėto laiko metu galėjo išvesti savo komandą į priekį, tačiau kamuolys atsimušė į skersinį. Čilė iškrito po baudinių serijos, kurios metu nesėkmingai smūgiavo pats Mauricio Pinilla. Žodžiai „Vienas centimetras iki šlovės“ puikuojasi šalia paveikslėlio. Tatuiruotė padaryta ant futbolininko nugaros.
Sergio Ramosas, Ispanija
Ispanas savo kūną yra papuošęs ne viena tatuiruote, o ant jo kojų puikuojasi Pasaulio taurės ir Čempionų lygos trofėjai. Gynėjas pasaulio čempionu su Ispanijos rinktine tapo 2010 metais. Čempionų lygos taurę ispanas į viršų kėlė kartu su Madrido „Real“ klubu praėjusį sezoną.
Šiame čempionate ispanams iki antrojo pasaulio čempionų titulo trūko labai daug – namo teko važiuoti jau po grupių etapo.
Nigelis de Jongas, Nyderlandai
Nyderlandų rinktinės gynėjui įspūdingą tatuiruotę, dengiančią krūtinę bei rankas, sukūrė menininkas Ade Itameda. Jis įkvėpimo sėmėsi iš Indonezijos ornamentų ir raštų. Tai tikro gladiatoriaus įvaizdis.
Daniele de Rossi, Italija
Italijos saugas pasipuošė tatuiruote, kuri vaizduoja kamuolio perėmimą iš varžovo ne visada leistinais būdais. Tatuiruotė apipavidalinta kaip kelio ženklas, kuris turėtų reikšti įspėjimą varžovams. Šį piešinį retai galima pamatyti rungtynių metu dėl ilgų futbolininkų kojinių.
Neymaras, Brazilija
Čempionato žvaigždė turėjo pasitraukti dėl patirtos traumos, tačiau eilutės ant futbolininko kaklo turėtų jį paguosti. Neymaras yra išsitatuiravęs žodžius „Viskas praeina“. Turėtų praeiti ir sielvartas dėl brazilų pralaimėjimo 1:7. Po to, kai prisijungė prie „Barcelona“ klubo jis ant kojų išsitatuiravo žodžius „Drąsus“ ir „Džiaugsmas“.
Raheemas Sterlingas, Anglija
19-mečio anglų futbolininko ranką puošia svajonės iliustracija. Tatuiruotė vaizduoja 10-metį berniuką, kuris su kamuoliu rankose žvelgia į legendinio „Wembley“ stadiono vartus. Šalia piešinio puikuojasi žodžiai „Tai svajonė“.
Futbolininkas, kuris užaugo Londone, teigė, kad būtent tai jis vaikystėje ir darė: „Stadionas buvo visai už kampo ir aš visuomet ten važiuodavau su dviračiu juo pasigėrėti. Tai yra, ko aš visada troškau – žaisti už Anglijos rinktinę.“
Raulis Meirelesas, Portugalija
Portugalo dešiniąją koją puošia visa jo karjeros istorija. Čia sutalpintos visos jo karjeros stotelės – nuo bažnyčios gimtajame Porto mieste, taksi mašinos Lisabonoje, mečetės Stambule iki raudonos telefono budelės Londone.
Futbolininkas yra žaidęs visuose šiuose miestuose. Šiuo metu jis atstovauja Turkijos Stambulo „Fenerbahce“ klubui, į kurį persikėlė iš Londono „Chelsea“.
Timas Howardas, JAV
Kadangi JAV rinktinės vartininką dažniausiai slepia apranga sunku užfiksuoti futbolininko kūną puošiančius piešinius. Šiame čempionate visais įmanomais būdais amerikiečiųs gelbėjęs vartų sargas ant savo krūtinės turi Supermeno logotipą, drakonus ir nukryžiavimo sceną.
Jo kolekcijoje taip pat yra jo jaunos motinos piešinys ir senelis karininko uniforma. Tatuiruočių meistras Samas Wisniewskis atskleidė, kad futbolininkas visuomet papasakoja visą su tatuiruote susijusią istoriją. Jis vengia po rungtynių nusirengti marškinėlius, tačiau išimtį padarė apsinuogindamas PETA organizacijos reklamai.
Lionelis Messi, Argentina
Lionelis Messi ant kairės kojos turi savo sūnaus vardo „Thiago“ ir rankų tatuiruotę. Kai kurie spėliojo, kad rankos gali simbolizuoti Diego Maradonos Dievo rankos įvaizdį, tačiau taip nėra. Šią tatuiruotę taip pat sunku pamatyti, nes rungtynių metu ją slepia ilgos kojinės.
Cristiano Ronaldo, Portugalija
Futbolo pasaulyje išimtimi yra laikomas Cristiano Ronaldo, kuris neturi tatuiruočių. Priežastis? Futbolininkas dažnai duoda kraujo kaip donoras. Didžiojoje Britanijoje draudžiama duoti kraują po tatuiruotės pasidarymo bent jau keturis mėnesius.
Baiminamasi, kad taip gali būti perduodamos infekcijos. Panašūs draudimai galioja visame pasaulyje.