Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

11 prieš 9 žaidusi „Banga“ nugalėjo „Kauno Žalgirį“

Pusę rungtynių dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą turėjusi Gargždų „Banga“ įsirašė pergalę Lietuvos futbolo A lygoje. Gargždiškiai namuose 3:1 nugalėjo „Kauno Žalgirį“.
„Hegelmann“ - „Banga“
„Hegelmann“ - „Banga“ / Evaldo Šemioto nuotr.

Pirmojo kėlinio viduryje komandos apsikeitė įvarčiais. „Kauno Žalgiris“ pasiekė savo tikslą 19 minutę, kai teisėjas paskyrė baudos smūgį apie 25 m nuo vartų, o prie kamuolio stojęs Mohamedas Bahlouli įspūdingai jį užsuko į kairįjį vartų kampą.

Jau už keturių minučių „Bangai“ pavyko atstatyti status quo – tam galimybę suteikė svečių žaidėjo Moussa Sangare pražanga baudos aikštelėje. Paskirtą 11 m. baudos smūgį užtikrintai realizavo Shogo Yoshikawa.

Tačiau netrukus lygybės neliko ne švieslentėje, o komandų sudėtyse ant vejos.

Arbitras Vilius Paulauskas 28-ą minutę parodė antrą geltoną kortelę ir iš aikštės išvijo žalgirietį Moussa Sangare, o jau per pridėtą pirmo kėlinio laiką tiesioginę raudoną kortelę prieš save išvydo ir Karolis Šilkaitis.

Dviejų žaidėjų pranašumą įgiję šeimininkai juo pasinaudojo antrame kėlinyje. 73-ą minutę įmušė Pijus Srėbalius, o jau per pridėtą laiką pergalę įtvirtino Robertas Vėževičius.

Beje, gargždiškiai ir patys neteko vieno žaidėjo, kai pirmą pridėto laiko minutę raudoną kortelę gavo Ernestas Stočkūnas.

Ilgai lauktą pergalę šventusi „Banga“ (8 tšk.) pakilo į septintą vietą. „Kauno Žalgiris“ (9 tšk.) rikiuojasi šeštoje pozicijoje.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant