12 pergalių serija baigėsi – „Manchester City“ įstrigo Sautamptone

Nuo spalio mėnesio tik pergales Anglijos futbolo čempionate rinkęs „Manchester City“ klubas netikėtai stabtelėjo Sautamptone.
Kevinas de Bruyne
Kevinas de Bruyne / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šalies čempionato lyderiai ir nugalėtojų titulą ginantys „Manchester City“ futbolininkai sužaidė 1:1 (0:1) su kovinga „Southampton“ ekipa.

Šeimininkai mušė pirmieji, kai jau 7 minutę gražiai į tolimąjį vartų kampą pataikė gynėjas Kyle‘as Walker-Petersas.

Netrukus įvartį pridėjo ir puolėjas Armando Broja, bet kol jis džiaugėsi, teisėjas, po vaizdo peržiūros, įvarčio neįskaitė dėl nuošalės.

Nepaisant didžiulio kamuolio kontrolės pranašumo, rasti skylių „Southampton“ žaidėjų gynyboje svečiams nesisekė. Iki 65 minutės, kai po standartinės situacijos įmušė kitas gynėjas – Aymericas Laporte‘as.

„Manchester City“ šiose rungtynėse net tris kartus pataikė į varžovų vartų konstrukciją, „Southampton“ – sykį.

Iki šių lygiųjų „City“ Anglijos čempionate buvo laimėjusi 12 sykių iš eilės.

Nepaisant kluptelėjimo, Pepo Guardiolos auklėtiniai ir toliau užtikrintai pirmauja „Premier“ lygoje – dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidusį „Liverpool“ klubą lenkia 12 taškų skirtumu.

Įdomu, kad „Southampton“ ekipa prieš „Manchester City“ šiame sezone nepralaimėjo ir svečiuose – tuomet rungtynės baigėsi 0:0.