15-os minučių košmarą išgyvenusi „Banga“ neprilygo kauniečiams

Didelį pagreitį įgavęs Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubas nesiruošia sustoti. 29-ojo A lygos turo rungtynėse Gargžduose jie 4:1 nepasigailėjo „Bangos“ ir dar labiau priartėjo prie lyderių ketverto.
Gargždų „Banga“ – Kauno rajono „Hegelmann Litauen“
Gargždų „Banga“ – Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ / Valdo Knyzelio nuotr.

Pirmojo kėlinio pabaigoje dvikovos šeimininkams teko patirti tikrą košmarą – vos per 15 minučių atkarpą į jų vartus krito net 4 įvarčiai.

Nuo 18 iki 32 minutės pasižymėjo keturi skirtingi Kauno klubo futbolininkai: Gavi Thompsonas (18'), Nauris Petkevičius (23'), Kyle'as Cameronas Spence'as (28') ir Yukiyoshi Karashima (32').

N.Petkevičiui, kuris įmušė fantastišką įvartį per save, tai buvo jau 11-asis tikslus smūgis šiame A lygos sezone – 21-erių futbolininkas užtikrintai pirmauja rezultatyviausio žaidėjo lenktynėse, artimiausią varžovą lenkdamas trimis įvarčiais.

Gargždiškiams paguodos įvartį 77-ąją minutę pelnė Robertas Vėževičius, pelnęs pirmą šio sezono įvartį.

„Banga“ pralaimėjo trečią sykį per pastaruosius keturis mačus ir su 19 taškų yra priešpaskutinė – devinta.

Savo ruožtu „Hegelmann Litauen“ laimėjo ketverias rungtynes iš paskutinių penkių ir su 34 taškais jau į nugarą alsuoja „Kauno Žalgiriui“, kuris yra ketvirtas.