18-mečio įvartis per teisėjo pridėtą laiką išplėšė „Manchester United“ pergalę

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje pasiekė „Manchester United“ klubas, išvykoje 2:1 palaužęs „Fulham“ vienuolikę.
Alejandro Garnacho
Alejandro Garnacho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Raudonieji velniai“ į priekį išsiveržė 14-ą minutę, kai slysdamas kamuolį į vartus nukreipė Christianas Eriksenas.

61-ą min. „Fulham“ rezultatą išlygino – pasižymėjo nuomos teisėmis žaidžiantis, bet „Manchester United“ priklausantis Danielis Jamesas.

Svečiams pavyko tris taškus išplėšti per teisėjo pridėtą laiką, o mačo herojumi tapo 18-metis Alejandro Garnacho.

„Fulham“ prieš šį Mančesterio klubą nelaimi nuo 2009 metų, o tai 15-ikos nelaimėtų rungtynių serija. „Manchester United“ šioje serijoje laimėjo 12 rungtynių (3 lygiosios).

Kitose sekmadienio rungtynėse „Aston Villa“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Brighton & Hove Albion“ ekipą.

Šeimininkai mušė jau pirmąją mačo minutę – tai padarė Alexis MacAllisteris, bet svečiai atsakė dviem Danny Ingso įvarčiais (20 ir 54 min.).