Sportas gyvai

6 įvarčių trileryje Šiauliuose – dar vienas „Džiugo“ taškas

Lietuvos futbolo „TOPsport A lygos“ 17 ture dar viena drama įvyko Saulės mieste. Čia „Šiauliai“, baigę rungtynes be vieno pašalinto žaidėjo, sugebėjo panaikinti 2 įvarčių deficitą ir sužaisti lygiosiomis 3:3 (1:3) su Telšių „Džiugu“.
A lygos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ – Telšių „Džiugas“.
A lygos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ – Telšių „Džiugas“. / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Pirmasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo šeimininkams. 16-ąją minutę po tolimo smūgio kamuolys labai dėkingai atšoko Donatui Kazlauskui ir šis jį nukreipė į vartus.

Svečiai į tai atsakė net trimis įvarčiais. 29 min. puikią kontrataką sėkmingai pabaigė Dominykas Kubilinskas, 42 min. po pakelto kampinio galva taikliai smūgiavo Lukas Ankudinovas, o dar po 3 minučių D. Kubilinskas džiaugėsi dubliu.

Antrame kėlinyje šiauliečiai greitai sušvelnino rezultatą – 53 min. pasižymėjo Davis Ikauniekas.

Šeimininkų padėtis siekti taško gerokai suprastėjo, kai dėl antros geltonosios kortelės iš aikštės buvo pašalintas Egidijus Vaitkūnas.

Vis dėlto 86 min. D.Ikaunieko dublis atstatė pusiausvyrą, o Lukas Paukštė paskutinėmis minutėmis išgelbėjo komandą nuo labai pavojingo telšiškių puolėjo Nino Noordanuso bandymo.

„Džiugas“ po šių rungtynių turi 26 taškus ir lygoje lieka trečias, o „Šiauliai“ su 18 taškų toliau žengia 8-ti.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius