A.Conte perimto „Napoli“ košmaras Veronoje: sutriuškinimas ir lyderio trauma

Italijos „Serie A“ futbolo čempionato pirmajame ture sekmadienį pergales iškovojo „Hellas Verona“ ir Romos „Lazio“.
Antonio Conte
Antonio Conte / ZUMAPRESS.com nuotr.

Veronos ekipa kiek netikėtai net 3:0 (0:0) sutriuškino „Napoli“, kurio vairą prieš šį sezoną perėmė Antonio Conte. Patyręs futbolo specialistas turėjo padėti Neapolio ekipai susigrąžinti praeitą sezoną prarastas pozicijas, bet pirmas blynas išėjo visiškai sudegęs.

Maža to, „Napoli“ pirmojo kėlinio pabaigoje dėl traumos dar ir prarado didžiausią komandos žvaigždę kartvelą Chvičą Kvaraccheliją.

Įspūdinga pergalė „Hellas Verona“ leido bent kurias laimui įsitaisyti „Serie A“ lyderės pozicijoje.

Tuo metu „Lazio“ namie 3:1 (2:1) susitvarkė su po nedidelės pertraukos į „Serie A“ sugrįžusia „Venezia“.

Kitos dvejos sekmadienio rungtynės baigėsi lygiosiomis. „Bologna“ ir „Udinese“ sužaidė 1:1 (0:0), o „Cagliari“ ir „Roma“ – 0:0.