A lyga: fantastiškas Andriaus Veličkos įvartis paskutinę rungtynių minutę paskandino „Sūduvą“

Lietuvos futbolo A lygoje sunkią, bet principinę pergalę iškovojo Panevėžio „Ekranas“. Pirmenybių lyderis Marijampolėje 3:2 (1:0) palaužė vietos „Sūduvą“.
Andrius Velička ir Karolis Chvedukas
Andrius Velička ir Karolis Chvedukas / V.Knyzelio/LFF.lt archyvo nuotr.

„Ekranas“ pirmavo 2:0, tačiau marijampoliečiai sugebėjo rezultatą išlyginti. Vis dėlto Andrius Velička paskutinėmis minutėmis išplėšė svečiams pergalę. Beje, A.Velička „Ekranui“ įmušė visus tris įvarčius.

Daug emocijų sukėlusiose rungtynėse 89-ą minutę iš „Ekrano“ techninės zonos buvo pašalintas treneris Arvydas Skrupskis.

Įdomu tai, kad „Ekrano“ futbolininkai A lygoje yra patyrę vieną pralaimėjimą – pirmojo turo rungtynėse žaisdami būtent su „Sūduva“.

„Sūduvos“ nesėkmė Pakruojo „Kruojai“ leido išlikti trečioje pozicijoje. Ketvirtoje vietoje žengiantys marijampoliečiai nuo „Ekrano“ atsilieka jau 10 taškų.

Švieslentė

„Sūduva“ 2 3 „Ekranas“
83 min. Karolis Chvedukas
88 min. Sergejus Loginovas
35 min. Andrius Velička
70 min. Andrius Velička
90 min. Andrius Velička