A lyga: Marijampolės „Sūduva“ sutriuškino „Atlantą“ ir susigrąžino pirmą vietą

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Marijampolėje „Sūduva“ 4:1 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.
Andro Švrljuga
Andro Švrljuga / Marijampolės "Sūduvos" klubo nuotr.

25 minutę Klaipėdos ekipa pirmoji išsiveržė į priekį, kai Devidas Dobrecovas baudos aikštelėje parideno kamuolį Tadui Labukui, kuris smūgiu vienu lietimu išvedė savo komandą į priekį.

57 minutę po perdavimo iš kairiojo krašto nuo varžovo atitrūkęs Sandro Gotalas tiksliai smūgiavo vienu lietimu ir išlygino rezultatą.

Dar po keturių minučių po S.Gotalo perdavimo taikliu smūgiu iš arti pasižymėjo Mihretas Topčagičius.

Rungtynių pabaigoje įvarčiu pasižymėjo ir Andro Švrljuga, sulaukęs to paties S.Gotalo perdavimo.

Likus žaisti minutę, M.Topčagičius buvo išvestas į akistatą su vartininku ir nesunkiai pelnė savo antrą įvartį.

Marijampolės klubas su 39 taškais susigrąžino pirmąją vietą A lygoje.

Klaipėdos ekipa su 12 taškų rikiuojasi septinta.