A lyga: „Panevėžys“ ir Vilniaus „Riteriai“ išsiskyrė taikiai

17-ojo A lygos turo rungtynėse Panevėžyje aikštės šeimininkai nesugebėjo įveikti Vilniaus „Riterių“ ekipos – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.
Supertaurė: Vilniaus „Žalgiris“ - „Panevėžys“
Supertaurė: Vilniaus „Žalgiris“ - „Panevėžys“ / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Svečiai iš sostinės į priekį išsiveržė pirmieji, o įvartį pelnė „į rūbinę“. 45-ąją minutę po Valdemaro Borovskio perdavimo baudos aikštelėje iš kelių metrų atstumo tiksliai smūgiavo Rokas Filipavičius.

Panevėžiečių toks nemalonus niuksas pačioje kėlinio pabaigoje iš vėžių neišmušė – iš karto po pertraukos, 49-ąją minutę, po keitimo aikštėje pasirodęs Jorge Elias rezultatą išlygino.

Abi ekipos pratęsė nepralaimėtų rungtynių A lygoje serijas iki keturių.

Po 17 turų „Panevėžys“ savo sąskaitoje turi 32 taškus ir rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje.

„Riteriai“ turi 21 tašką ir žengia šešti.