A lyga: „Panevėžys“ per dvi minutes nokautavo „Palangą“

Pirmadienio Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse „Panevėžys“ namuose 3:1 nugalėjo „Palangą“.
A lygos rungtynės : Kauno „Stumbras“ - „Panevėžys“
A lygos rungtynės : Kauno „Stumbras“ - „Panevėžys“ / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Palangos ekipa pirmoji išsiveržė į priekį. 16 minutę puikus Sergejaus Mošnikovo reidas baigėsi stipriu smūgiu pažeme į tolimąjį vartų kampą.

„Palangos“ klubas turėjo šansą padvigubinti rezultatą pirmajame kėlinyje, bet nerealizavo 11 metrų baudinio.

Andrejus Jakovlevas uždirbo 11 metrų baudinį ir jį atliko, tačiau komandą išgelbėjo puikiai sužaidęs „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto.

77 minutę Panevėžio ekipa išlygino rezultatą. Jonas Skinderis pasižymėjo fantastišku tolimu smūgiu.

Po dviejų minučių Paulius Janušauskas pasinaudojo grubia varžovų klaida, tiksliai smūgiavo iš arti ir persvėrė rezultatą.

85 minutę puiki šeimininkų ataka pasibaigė Sebastiano Vasquezo įvarčiu. Kolumbietis sėkmingai smūgiavo iš arti.

Panevėžio klubas su 20 taškų rikiuojasi penktas A lygoje. Palangiškiai su 13 taškų – paskutiniai.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?