Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

A lyga: antrąją jaunystę išgyvenančio L.Pilibaičio įvartis ir „Kauno Žalgirio“ pergalė

Ketvirtadienio vakarą A lygos 11-asis turas prasidėjo Kaune, kur vietos „Kauno Žalgiris“ susitiko su „Panevėžio“ ekipa. Pakiliai pastaruoju metu rungtyniaujantys Roko Garasto auklėtiniai šventė ketvirtą pergalę iš eilės – 3:2.
A lygos rungtynės: Vilniaus  „Žalgiris“ - „Kauno Žalgiris“
A lygos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ - „Kauno Žalgiris“ / Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr.

39-ąją minutę po Emmanuelio Davido perdavimo galva tiksliai smūgiavo Simonas Urbys.

Po dešimties minučių po šiurkščios svečių ekipos vartininko ir gynėjų klaidos veteranui Linui Pilibaičiui beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

Tai buvo jau penktasis saugo įvartis šį sezoną.

Visgi kelti baltą vėliavą svečiai atsisakė.

73-ąją minutę po Hugo Figueredo perdavimo iš kairiojo krašto Jorge Eliasas atitrūko nuo oponentų bei iš arti nukreipė kamuolį į vartus, o dar po trijų minučių „Panevėžys“ įgijo kiekybinę persvarą, nes iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas E.Davidas.

Visgi jau po trijų minučių lygiai toks pats likimas ištiko ir „Panevėžio“ įvarčio autorių J.Eliasą, tad abi ekipos mačą baigė dešimtyje.

93-ąją minutę 21-erių metų Domantas Vitkus įmušė trečią kauniečių įvartį, tačiau jau po akimirkos Edenilsonas Bergonsi baudos smūgiu vėl atstatė vieno įvarčio deficitą.

Po pergalės žalgiriečiai žengia antri, o panevėžiečiai užima penktąją vietą.