A lygoje – „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgirio“ lygiosios

„Optibet A lygos“ rungtynėse tarp Kauno rajono „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgirio“ užfiksuotos lygiosios – 1:1.
„Hegelamann“ – „Kauno Žalgiris“
„Hegelamann“ – „Kauno Žalgiris“ / Lino Žemgulio nuotr.

Pirmajame kėlinyje daugiau kamuolį kontroliavo ir pavojų prie varžovų vartų kūrė Andriaus Skerlos auklėtiniai.

25-ą minutę po Hugo Figueredo pakelto kampinio tiksliai galva smūgiavo Samuelis Odeoyibo, išvesdamas „Hegelmann“ į priekį.

„Kauno Žalgiriui“ sunkiai sekėsi rasti kelių į šeimininkų baudos aikštelę, o „Hegelmann“ išlaikė aštrumą atakose.

Tarp ryškesnių epizodų galima išskirti ambicingus H.Figueredo ir Lazaro Sajčičiaus smūgius, bet jiems pritrūko labai nedaug. Taip pat žalgiriečių vartus gelbėjo ir Deividas Mikelionis.

Po pertraukos Roko Garasto kariauna persigrupavo ir pagerino žaidimo kokybę abiejose aikštės pusėse. „Hegelmann“ teko vis dažniau gintis, o vienas iš pirmųjų pavojaus signalų buvo Michaelo Thuique'o smūgis vartininko baudos aikštelėje – kamuolys skriejo šalia virpsto.

„Kauno Žalgiriui“ rezultatą pavyko išlyginti 70-ą minutę.

„Hegelmann“ vartininkas Ignas Plūkas atmušė Mohamedui Bahlouli smūgiuotą kamuolį, bet jis patogiai atšoko Antonui Fase, kuris nesunkiai pelnė įvartį.

Likusioje rungtynių atkarpoje „žalgiriečiai“ buvo aštresni atakose – į virpstą pataikė Nerijus Valskis, padirbėti vartininką privertė ir M.Bahlouli – visgi rezultatas išliko nepakitęs.

Iki šios akistatos abu tarpusavio mačus šį sezoną buvo laimėję „Hegelmann“ futbolininkai.

Įdomu ir tai, kad tai jau septintos „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgirio“ tarpusavio rungtynėse iš eilės, kuriose įvarčius pelnė abi komandos.