A lygoje – netikėtos Utenos „Utenio“ lygiosios

Staigmeną Lietuvos futbolo „A lygos“ XI turo rungtynėse pateikė devintoje vietoje esantis Utenos „Utenis“ (8 tšk.), šeštadienį susitikimą su ketvirtąją poziciją užimančiu praėjusio sezono bronzos medalininku Klaipėdos „Atlantu“ (17 tšk.) baigęs lygiosiomis 1:1 (1:1).
Darius Kazubovičius
Darius Kazubovičius / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Pirmojo kėlinio pradžioje Robertas Freidgeimas (14 min.) išvedė svečius į priekį, tačiau dar iki pertraukos Andrejus Paniukovas (31 min.) išlygino rezultatą.

Dešimties komandų turnyre pirmauja Trakų „Trakų“ (28 tšk.) klubas, lenkiantis čempionės titulą ginančią Vilniaus „Žalgirio“ (27 tšk.) vienuolikę bei Marijampolės „Sūduvos“ (20 taškų) futbolininkus.

„A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Šiaulių „Šiauliai“ 11 0 3 8 10:29 3

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 12 įvarčių – Andrejus Paniukovas („Atlantas“).