Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

A lygoje pasikeitė lyderis: „Hegelmann“ prarado pirmuosius taškus

Antradienio vakarą A lygoje sužaistos pirmosios 3-ojo turo rungtynės. Čempionato lyderis Kauno rajono „Hegelmann“ prarado pirmuosius taškus, 0:1 namuose nusileidęs „Panevėžiui“.
Rungtynių akimirka / Roko Tenio nuotr.

22-ąją minutę šeimininkai turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, bet „Hegelmann“ lyderis Yukiyoshi Karashima nerealizavo baudinio.

Lemiama tapo 65-oji minutė, kai po kontratakos įvartį pelnė ir pergalę Valdo Urbono vyrams atnešė iš arti smūgiavęs Ernestas Veliulis.

Su 7 taškais panevėžiečiai pakilo į pirmąją poziciją.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant