A lygoje – skambus „Stumbro“ sprigtas „Sūduvai“

Lietuvos čempionai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai sekmadienį Kaune kiek netikėtai 0:2 krito prieš Kauno „Stumbrą“.
A lygos rungtynės: Kauno „Stumbras“ - Klaipėdos „Atlantas“
A lygos rungtynės: Kauno „Stumbras“ - Klaipėdos „Atlantas“ / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Pirmąjį mačo įvartį 58-ąją minutę mušė Alseny'us Bah, kuris tolimu smūgiu nuginklavo Ivaną Kardumą.

„Sūduva“ nuo 75-sios minutės aikštėje turėjo vienu žaidėju mažiau, nes raudoną kortelę priešais save išvyko Samiras Kerla.

Levanas Mačarašvilis 78-ąją minutę skirtumą padvigubino tiksliu smūgiu į vartų kampą.

Įdomu tai, kad „Stumbras“ per ketverias A lygos rungtynes dar nepraleido nei vieno įvarčio.

Kauniečiai turi jau 10 taškų ir žengia antroje turnyro lentelės vietoje. Tiek pat taškų yra surinkęs ir lyderio pozicijoje esantis Vilniaus „Žalgiris“.

„Sūduva“ su 9 taškais žengia trečioje vietoje.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?