Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

A lygoje – toliau jokių prošvaisčių „Riteriams“: nusileido „Kauno Žalgiriui“

Po ilgesnės nei mėnesio pertraukos pergalę Hegelmann LFF taurėje iškovoję Vilniaus „Riteriai“ priversti sugrįžti į sunkią realybę. Pirmose A lygos dešimtojo turo rungtynėse svečiai iš sostinės 1:2 nusileido puikią sportinę formą demonstruojančiam „Kauno Žalgiriui“.
Linas Pilibaitis
Linas Pilibaitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rungtynes svečiai iš Vilniaus pradėjo solidžiai – jau 21 min. po Lajo Traore perdavimo kontratakoje pasižymėjo Gytis Paulauskas.

Visgi aikštės šeimininkai dar pirmajame kėlinyje rungtynių eigą sugebėjo apversti aukštyn kojomis.

Iš pradžių 35 min. Egidijaus Vaitkūno siųstas kamuolys surado Jurijų Bušmaną, o antrą pridėtą pirmojo kėlinio minutę standartinės situacijos metu jau pats J.Bušmanas pasiuntė žaidimo įrankį į baudos aikštelę, kur galva pasižymėjo Linas Pilibaitis.

„Kauno Žalgiriui“ tai buvo jau ketvirtoji pergalė per pastaruosius penkis susitikimus A lygoje. Bent iki sekmadienio vakaro laikinosios sostinės futbolininkai pakilo į antrą vietą, aplenkdami Vilniaus „Žalgirį“.

Savo ruožtu „Riteriai“ A lygoje nelaimi jau nuo gegužės 30 dienos. Per šį laikotarpį vilniečiai nukrito į patį dugną – šiuo metu rikiuojasi paskutinėje šeštoje A lygos pozicijoje.