A lygos sezono atidarymo rungtynėse – atsinaujinusio „Atlanto“ pergalė

2019 metų Lietuvos futbolo A lygos sezono uždanga pakilo Klaipėdoje, kur atgimęs vietos „Atlantas“ priėmė kaip niekada ambicingą ir aukštus tikslus puoselėjantį „Kauno Žalgirį“. Rungtynės baigėsi šeimininkų pergale 2:0.
„Atlantas“ – „Kauno Žalgiris“
„Atlantas“ – „Kauno Žalgiris“ / Sebastijono Petkaus nuotr.

„Atlantas“ aktyviais išpuoliais pradėjo rungtynes, bet pirmą grėsmingą galimybę sukūrė svečiai. „Kauno Žalgirio“ brazilas Joao Figueiredo 11 min. po individualaus prasiveržimo pataikė į virpstą.

Netrukus kauniečiai perėmė iniciatyvą, stumdami klaipėdiečius prie jų vartų. Pastarieji ieškojo galimybių greitoms atakoms, kurių metu aktyvumu pasižymėjo Darvydas Šernas.

Kėlinio viduryje arti tikslo buvo „Kauno Žalgirio“ ukrainietis Jurijus Bušmanas, baudos smūgiu sudrebinęs varžovų vartų skersinį.

O vienas retesnių „Atlanto“ greitų išpuolių galiausiai baigėsi įvarčiu.

37-ą minutę prasiveržęs dešiniuoju kraštu pasižymėjo latvis Deividas Dobrecovas ir išvedė „Atlantą“ į priekį.

Po pertraukos atsitokėję „Kauno Žalgirio“ futbolininkai šviežiomis jėgomis ėmė atakuoti varžovų vartus, bet „Atlanto“ gynėjai rungtyniavo patikimai.

Tuo metu į puolimą pabėgęs šeimininkų saugas Vytautas Lukša galėjo padidinti skirtumą, vis tik smūgiavo greta virpsto.

Antro kėlinio viduryje aikštėje įsiplieskė emocijos, teisėjas per kelias minutes parodė net keturias geltonas kortelės.

Rungtynių pabaigoje žalgiriečiai apgulė „Atlanto“ vartus, bet išlyginti rezultato nepajėgė.

Maža to, paskutinėmis akimirkomis (94 min.) šeimininkai surengė sėkmingą kontraataką, kurią po Darvydo Šerno perdavimo įvarčiu užbaigė Tadas Labukas.

„Kauno Žalgiris“ buvo laimėjęs dvejas paskutines tarpusavio akistatas, pelnydamas penkis ir nepraleisdamas nė vieno įvarčio.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?