Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

A lygos sezono starte – triuškinama „Žalgirio“ pergalė

Vilniaus „Sportimos“ manieže startavo Lietuvos futbolo pirmenybės. Šalies čempionai „Žalgirio“ futbolininkai namuose nepasigailėjo „Jonavos“ ekipos – 6:0.
A lygos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ – „Jonava“
A lygos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ – „Jonava“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Jonava“ praėjusiais metais užėmė antrąją vietą Pirmoje lygoje ir pakilo į aukščiausią divizioną.

Pirmąjį sezono įvartį pelnę Francis Kyeremeh, kuris varžovų vartininką nuginklavo nuostabiu tolimu smūgiu į vartų kamputį.

Iš „Sūduvos“ į „Žalgirį“ atvykęs Nicolasas Gorobsovas baudos smūgiu padvigubino skirtumą 40-ąją minutę.

Prieš pertrauką krito ir trečiasis įvartis – F.Kyeremeh pirmąjį smūgį Martynas Matuzas atrėmė, bet antruoju bandymu žalgirietis galiausiai smūgiavo tiksliai.

Po pertraukos nesibaigė „Jonavos“ problemos – jau 46-ąją minutę Ovidijus Verbickas pasinaudojo varžovų klaida ir pelnė lengvą įvartį.

K.Kyeremeh buvo itin arti „hat-tricko“ 73-ąją minutę, bet pataikė į virpstą. Po šio epizodo jis pats surado kamuolį, jį atidavė Marko Miličkovičiui, o šis smūgiavo tiksliai – 5:0.

Donatas Kazlauskas kilo nuo suolo ir greitos atakos metu mušė šeštąjį „Žalgirio“ įvartį 83-ąją minutę.

Šeštadienį (kovo 5 d.) A lygos sezono starte Kauno rajono „Hegelman“ žais su „Kauno Žalgiriu“, o Gragždų „Banga“ priims Telšių „Džiugą“.

Kovo 6-ąją „Šiauliai“ susitiks su Marijampolės „Sūduva“, o Vilniaus „Riteriai“ susigrums su „Panevėžiu“.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant