„AC Milan“ gelbėjosi naikindamas dviejų įvarčių skirtumą – išplėšė lygiąsias

Jei prieš savaitę „AC Milan“ futbolininkai iššvaistė dviejų įvarčių, tai šįkart patys gelbėjosi ir išplėšė lygiąsias, nors turėjo dviejų įvarčių deficitą.
Rafaelis Leao
Rafaelis Leao / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Lecce“ galėjo patiesti vienus „Serie A“ lygos lyderius, tačiau susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Namie žaidusi „Lecce“ pirmavo po to, kai 3-ią minutę Theo Hernandezas nukreipė kamuolį į savus vartus, o 23-ią minutę Federico Baschirotto persvarą padidino.

Vis dėlto antrajame kėlinyje „AC Milan“ taip pat sugebėjo dukart įmušti: 58-ą minutę tai padarė Rafaelis Leao, o 70-ą Davide'as Calabria.

Praėjusiame ture buvo priešingai: „AC Milan“ pirmavo 2:0, o „AS Roma“ paskutinėmis minutėmis išplėšė tašką.

Taigi „AC Milan“ ekipai tai jau trečios iš eilės nelaimėtos rungtynės – šios savaitės vidury dar įsiterpė nesėkmė „Copa Italia“ fronte, kur 0:1 nusileido „Torino“ ekipai.

Kitose rungtynėse ketvirtoje vietoje žengiantis Milano „Inter“ namuose 1:0 palaužė „Verona“ vienuolikę.

Vienintelį įvartį 3-ią minutę pelnė Lautaro Martinezas.