Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Afrika turės naujus čempionus – Alžyras sumuštas lemiamoje kovoje

2019-aisiais Afrikos čempionatą antrą sykį istorijoje laimėjęs ir didžiausiu šių metų pirmenybių favoritu laikytas Alžyras baigė savo pasirodymą jau grupių varžybose.
Riyadas Mahrezas
Riyadas Mahrezas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Djamelio Belmadi auklėtiniai lemiamose E grupės rungtynėse net 1:4 (0:2) neprilygo Dramblio Kaulo Kranto futbolininkams.

„Oranžinius“ į priekį išvedė Franckas Kessie (22 min.), o kėlinio pabaigoje skirtumą padvigubino Ibrahimas Sangare (39 min.).

Prasidėjus antrajam kėliniui dar vieną smūgį Alžyro ambicijos sudavė Nicolas Pepe (54 min.), o paskutines Afrikos čempionų viltis dar išsigelbėti nubraukė nesėkmingas Ryado Mahrezo 11 metrų baudinys. Po Alžyro lyderio smūgio kamuolys pataikė į virpstą (60 min.).

Paguodos įvartį galiausiai pelnė Sofiane Bendebka (73 min.), bet išsigelbėti Afrikos čempionams nepavyko. Į aštuntfinalį jie būtų patekę tik pergalės atveju.

Baigiantis mačui Dramblio Kaulo Kranto pranašumą dar įtvirtino ir rezultatyviausias šio sezono UEFA Čempionų lygos puolėjas Sebastienas Halleras (90+3 min.).

Vos 1 tašką E grupėje surinkę Alžyro futbolininkai liko paskutiniai ir į kitą etapą nepateko. Dramblo Kaulo Krantas (7 tšk.) finišavo pirmas.

Antrąją vietą šioje grupėje užėmė Pusiaujo Gvinėja (6 tšk.), tuo pačiu metu vykusiose rungtynėse 1:0 (1:0) palaužusi Sierą Leonę (2 tšk.).

Nugalėtojų gretose vienintelį įvartį pelnė Pablo Ganet (38 min.).

Siera Leonei rezultatą galėjo išlyginti Kei Kamara (85 min.), bet jis nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Baigiantis mačui už antrą geltoną kortelę dar buvo pašalintas ir Kwame Quee (90 min.).

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant