Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Afrikos čempionate kovą tęsia „Liverpool“ žvaigždės – į pusfinalį pateko Egiptas ir Senegalas

Sekmadienį Afrikos Tautų taurėje buvo sužaisti likę du ketvirtfinalio susitikimai, kuriuose pergales šventė dviejų „Liverpool“ klubo puolėjų vedamos rinktinės – Egiptas ir Senegalas.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Scanpix“ nuotr.

„Faraonai“ pirmajame dienos ketvirtfinalyje kiek netikėtai po pratęsimo rezultatu 2:1 iš pirmenybių išspyrė Maroko futbolininkus.

Egipto rinktinę į pergalę vedė ne kas kitas, o Mohamedas Salahas.

Puolėjas 53-ąją minutę pelnė išlyginamąjį rungtynių įvartį po to, kai 7-ąją minutę marokiečius į priekį išvedė Sofiane Boufalas.

Pratęsimo metu, 100-ąją minutę, M.Salahas atliko rezultatyvų perdavimą Trezeguet, kurio įvartis egiptiečiams atvėrė duris į pirmenybių pusfinalį, kuriame jų varžovais bus Kamerūnas.

Palikdamas stadioną M.Salahas žaidėjų koridoriuje sutiko savo bičiulį „Liverpool“ klube Sadio Mane, kuris po keleto valandų su Senegalo rinktine taip pat žengė į turnyro pusfinalį – 3:1 nugalėta Pusiaujo Gvinėja.

Senegalietis įvarčio nepelnė, tačiau rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pirmojo savo šalies įvarčio 28-ąją minutę, kai pasižymėjo Famara Diedhiou.

Oponentai netikėtai rezultatą išlygino 57-ąją minutę – intrigą atgaivino Jannickas Buyla.

Visgi 68-ąją minutę Cheikhou Kouyate rezultatą dar kartą persvėrė, o 79-ąją minutę Ismaila Saaras įtvirtino senegaliečių pergalę.

Senegalo pusfinalyje lauks Burkina Fasas.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant