Aiškūs Anglijos lygos taurės pusfinalio dalyviai: „Liverpool“ pateko tik per baudinius

Trečiadienio vakarą sužaisti trys Anglijos lygos taurės ketvirtfinalio mačai, kuriuose nedaug trūko iki staigmenos.
Diogo Jota
Diogo Jota / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Liverpool“ klubas namuose tik po baudinių serijos įveikė „Leicester City“ futbolininkus. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 3:3.

Jamie Vardy išvedė Lesterio ekipą į priekį dviem įvarčiais 9 ir 13 minutėmis, bet Alexas Oxlade'as-Chamberlainas jau 19-ą minutę rezultatą sušvelnino.

Dar vieną „Leicester“ įvartį 33-ą minutę pelnė Jamesas Maddisonas. „Liverpool“ viltis atgaivino Diogo Jota, įmušęs 68-ą minutę, o trečią įvartį „raudonieji“ pelnė jau penktą pridėto laiko minutę, kai pasižymėjo Takumi Minamino.

Galiausiai, nugalėtojas sprendėsi baudinių serijoje, kurioje „Leicester“ futbolininkai pramušė dukart, D.Jota realizavo paskutinį smūgį ir „Liverpool“ laimėjo 5:4.

Kitose rungtynėse Londono „Chelsea“ svečiuose 2:0 įveikė „Brentford“.

Abu įvarčiai krito pačioje rungtynių pabaigoje. 80-ą minutę į savo vartus kamuolį nukreipė Pontusas Janssonas, o po penkių minučių Jorginho realizavo baudinį.

Trečiame ketvirtfinalyje Londono „Tottenham Hotspur“ 2:1 nugalėjo to paties miesto „West Ham United“.

Visi trys įvarčiai krito per penkias minutes pirmajame kėlinyje. Stevenas Bergwijnas (29 min.) išvedė „Tottenham“ į priekį, Jarrodas Bowenas (32 min.) rezultatą išlygino, bet pergalingą įvartį pelnė Lucasas Moura (34 min.).

Dar antradienį žingsnį į pusfinalį padėjo ir Londono „Arsenal“, net 5:1 sutriuškinęs „Sunderland“.