Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Alytiškius nugalėjęs „Žalgiris“ dar priartėjo prie čempionų titulo

Vilniaus „Žalgiris“ žengė dar vieną žingsnį link „TOPsport A lygos“ čempionų trofėjaus. Penktadienio vakarą sostinės komanda 3:1 namuose pranoko Alytaus „Dainavą“.
Liviu Antalis
Liviu Antalis / nuotr. Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt

10-ąją minutę po Joelio Bopesu pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Jurijus Kendyšas.

27-ąją minutę alytiškiai atstatė intrigą. Rezultatą išlygino prieš vartininką iššokęs ir jį nuginklavęs Davoras Rakičius.

Prieš pat pertrauką Paulius Golubickas iš arti vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus, o 69-ąją intrigą išsklaidė Nikola Petkovičius.

Likus šešiems turams „Žalgiris“ artimiausią persekiotoją „Hegelmann“ lenkia jau dešimčia taškų.