Alytuje – „Dainavos“ pralaimėjimas prieš „Hegelmann Litauen“

Alytaus „Dainavos“ futbolininkai pademonstravo charakterį, tačiau patyrė pralaimėjimą namuose.
„Dainava“ – „Hegelmann Litauen“
„Dainava“ – „Hegelmann Litauen“ / Valdo Knyzelio nuotr.

A lygos rungtynėse alytiškiai 1:2 nusileido Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandai.

Į priekį kauniečiai išsiveržė pačioje antrojo kėlinio pradžioje, 47-ąją minutę, kai po kampinio iš artimos distancijos pasižymėjo Yukiyoshi Karashima.

Alytiškiai išlygino rezultatą dėka greitai įžaisto kampinio 67-ąją minutę, kai po Vytauto Lukšos perdavimo įvartį galva pelnė Saidas Hamuličius.

Vis dėlto pačioje rungtynių pabaigoje. 86-ąją minutę Klaudijus Upstas aplenkė tiesioginį oponentą greičio lenktynėse, atliko perdavimą į baudos aikštelę, o be priežiūros paliktas Nauris Petkevičius nukreipė kamuolį į tinklą.

„Dainavos“ gretose šiose rungtynėse jau nežaidė Paulius Golubickas, netrukus grįšiantis į Kroatiją – Velikos Goricos „HNK Gorica“ komandai priklausantis saugas buvo paskolintas Alytaus komandai. Per sezono dalį, sužaistą Dzūkijoje, P.Golubickas įvarčių nepelnė, bet atliko keturis rezultatyvius perdavimus.