Alytuje laimėjęs „Žalgiris“ kyla į 3 vietą, bet prie „Panevėžio“ neartėja

A lygoje baigėsi pirmas čempionato ratas, o jo pabaigoje Vilniaus „Žalgiris“ įsirašė antrą pergalę iš eilės.

Šalies čempionai, pirmą sykį šį sezoną žaidę ant žolės – 9-ajame šalies pirmenybių ture – išvykoje 2:0 (1:0) palaužė Alytaus „Dainavą“.

Vladimiro Čeburino auklėtiniai į priekį išsiveržė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po Jurijaus Kendyšo perdavimo pasižymėjo Mathias Oyewusi (45+3 min.).

Baigiantis antrajam kėliniui tas pats J.Kendyšas pasižymėjo ir pats (78 min.), įtvirtindamas vilniečių pergalę.

„Žalgiris“ po šio laimėjimo savo sąskaitoje turi 17 taškų, pakilo į 3 vietą ir aplenkė derbį pralaimėjusį „Kauno Žalgirį“ (15 tšk.).

Tuo metu „Dainava“ su 10 taškų žengia šešta.

Tiesa, laimėjęs „Žalgiris“ prie pirmaujančio „Panevėžio“ nepriartėjo, nes Aukštaitijos klubas išvykoje 3:0 (1:0) pranoko Telšių „Džiugą“.

Gino Lettieri auklėtiniams įvarčius mušė Sebastianas Rinconas (31 min.), Ariagneris Smithas (75 min.) ir Ernestas Veliulis (85 min.).

„Panevėžys“ su 23 taškais žengia pirmas, antri su 20 – „Šiauliai“.