Anglijoje „Arsenal“ mindė varžovus, „Inter“ čempioniškai žygiavo Italijoje

Londono „Arsenal“ futbolininkai pažemino „Sheffield United“ ekipą jos pačios sirgalių akivaizdoje.
Londono „Arsenal“
Londono „Arsenal“ / „Scanpix“ nuotr.

Mikelio Artetos komanda rungtynes laimėjo net 6:0, penkių įvarčių persvarą susikrovė dar pirmajame kėlinyje.

Martinas Odegaardas atidarė įvarčių sąskaitą jau 5-ąją minutę, netrukus Jaydenas Bogle'as įsimušė į savo vartus, o Gabrielis Martinelli rezultatą vertė 3:0 jau 15-ąją minutę.

Dar iki pertraukos pasižymėti sugebėjo Kai'us Havertzas ir Declanas Rice'as.

„Manau, kad pirmas kėlinys buvo pajuoka. Tai vienos labiausiai vienakrypčių rungtynių, kurias esu matęs. Nemanau, kad esu matęs kažką blogesnio“, – aštriai kalbėjo „Sky“ ekspertas, legendinis Anglijos futbolininkas Jamie Carragheris.

Pikti „Sheffield“ ekipos sirgaliai sulig kiekvienu įvarčiu keliavo išėjimų link, tad antrąjį kėlinį teko žaisti kone pustuščiame stadione.

Įdomu tai, kad patys "Sheffield“ futbolininkai savo stadione šiame sezone yra mušę vos keturis įvarčius, tai reiškia, jog „Arsenal“ daugiau susmaigstė per vieną kėlinį.

Po pertraukos šeštą vinį į šeimininkų vartus įkalė Benas White'as.

Ši pergalė „Arsenal“ paliko trečioje vietoje. Londono komanda tašku atsilieka nuo „Man City“, dviem nuo „Liverpool“.

Vos 13 taškelių surinkę „Sheffield United“ yra paskutinė lygos komanda.

Standings provided by Sofascore

Italijos pirmenybėse Milano „Inter“ 2:1 nugalėjo „Genoa“.

Milano komandai pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė Kristjanas Asllani (30 min.) ir Alexis Sanchezas (38 min.). Svečiai vienu įvarčiu pasižymėjo antrojo kėlinio pradžioje, kuomet mušė Johanas Vasquezas (54 min.).

„Inter“ su 72 taškais pirmauja Italijos lygoje, antras esantis „Juventus“ turi 57 taškus.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?