Anglijoje – „Chelsea“ pergalė prieš „Tottenham“ ir fantastiškas S.Mane įvartis

Trečiadienis Anglijoje baigėsi intriguojančiais „Premier“ lygos susitikimais. Londono derbyje „Chelsea“ 2:0 palaužė „Tottenham“, o čempionato lyderis „Liverpool“ 5:0 sutriuškino „Watford“.
Sadio Mane
Sadio Mane / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Chelsea“ – „Tottenham“ 2:0

„Chelsea“ praktiškai nieko nesukūrė pirmajame kėlinyje, bet 57 minutę klubą į priekį išvedė Pedro.

Rungtynių pabaigoje „Tottenham“ nepasisekė, kai į savus vartus įsimušė Kieranas Trippieras.

Savaitgalį skandalingame mače „Chelsea“ po baudinių serijos pralaimėjo Anglijos lygos taurės finalą „Manchester City“ ekipai. Treneris Maurizio Sarri nusprendė nubausti vartininką Kepą Arrizabalagą, kuris atsisakė būti keičiamas ir taip uždominavo žiniasklaidos antraštėse kelias dienas.

Rungtynėse su „Tottenham“ vartus jau gynė Willy Caballero.

Šis pralaimėjimas kirto trečią vietą užimančio „Tottenham“ futbolininkų galimybėms dar pakovoti dėl trofėjaus. Su 60 taškų jie jau 8 taškais atsilieka nuo „Manchester City“ ir 9 nuo „Liverpool“.

„Chelsea“ su 53 taškais yra šeštas Anglijos čempionate ir dviem taškais atsilieka nuo „Manchester United“.

„Crystal Palace“ – „Manchester United“ 1:3

Traumų užkluptas Mančesterio klubas 3:1 susitvarkė su Londono klubu.

33 minutę Mančesterio klubą į priekį išvedė Romelu Lukaku. Belgas pasižymėjo ir antrajame kėlinyje. Rezultatą sušvelnino Joelis Wardas.

Ashley Youngas rungtynių pabaigoje įmušė trečią Mančesterio klubo įvartį.

Su 55 taškais „Manchester United“ tik tašku atsilieka nuo ketvirtoje vietoje esančio „Arsenal“.

„Liverpool“ – „Watford“ 5:0

„Liverpool“ klubas 5:0 nugalėjo „Watford“ ir išsaugojo vieno taško pranašumą prieš „Manchester City“.

Pirmajame kėlinyje dublį atliko Sadio Mane. Ypatingas buvo antrasis įvartis, kurį senegalietis pelnė kulnu.

Antrajame kėlinyje pasižymėjo Divockas Origi ir dublį atlikęs gynėjas Virgilas Van Dijkas.

„Manchester City“ – „West Ham“ 1:0

Nuo „Liverpool“ tik tašku atsiliekantis „Manchester City“ namuose 1:0 palaužė „West Ham“ ekipą.

Mančesterio klubas į priekį išsiveržė tik antrajame kėlinyje, kai 11 metrų baudinį realizavo Sergio Aguero.

„Arsenal“ – „Bournemouth“ 5:1

Londono klubą jau ketvirtąją rungtynių minutę į priekį išvedė Mesutas Ozilas. Henrikhas Mkhitaryanas 27 minutę padvigubino „Arsenal“ persvarą. Netrukus rezultatą sušvelnino Lysas Moussetas.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ pergalę įtvirtino Laurentas Koscielny, Pierre-Emerickas Aubameyangas ir Alexandre Lacazette.

Londono klubas su 56 taškais rikiuojasi ketvirtas „Premier“ lygoje ir tęsia kovą dėl vietos kito sezono Čempionų lygoje.