Anglijoje – galingas smūgis „Liverpool“ ambicijoms

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienio vakarą sužaistos penkerios rungtynės, o labiausiai sirgalius nustebino „Liverpool“ ekipa, kuri krito namuose.
„Liverpool“ – „Brighton & Hove Albion“
„Liverpool“ – „Brighton & Hove Albion“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Liverpulio futbolininkai 0:1 krito prieš „Brighton & Hove Albion“ komandą.

Pergalingu tapusį įvartį 56-ąją minutę pelnė Stevenas Alzate.

„Manchester City“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Burnely“ ekipą.

Gabrielis Jesusas išvedė „miestiečius“ į priekį jau 3-ąją minutę, o skirtumą padvigubino 38-ąją minutę pasižymėjęs Raheemas Sterlingas.

„Leicester City“ 2:0 įveikė „Fulham“ komandą. Įvarčius nugalėtojams mušė Kelechi Ihenacho (17 min.) ir Jamesas Justinas (44 min.).

„Leeds United“ namuose 1:2 pralaimėjo Liverpulio „Everton“ komandai, o Birmingamo „Aston Villa“ 1:3 namuose krito prieš Londono „West Ham United“.

Gerą bangą pagavęs „Man City“ klubas yra pirmas Anglijos čempionate su 47 taškais, „Leicester City“ turi 42 taškus ir yra trečioje vietoje, „LIverpool“ klubas surinkęs 40 taškų ir yra ketvirtas kol kas.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?