Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Anglijoje – „Liverpool“ triumfas, Vokietijoje – smūgis „Bayern“ ambicijoms

Anglijos „Premier“ lygoje Jurgeno Kloppo „Liverpool“ šventė lengvą pergalę, o štai „Bundeslygoje“ kitas vokietis Thomas Tuchelis su Miuncheno „Bayern“ patyrė skaudžią nesėkmę.

„Liverpool“ išvykoje net 4:0 sumušė „Bournemouth“ ekipą.

Visi keturi įvarčiai krito antrajame kėlinyje, juos mušė Darwinas Nunezas (49 ir 90+3 min.) ir Diogo Jota (70 ir 79 min.).

Pirmasis D.Nunezo įvartis buvo 100-asis jo profesionalo karjeroje. Rungtynes „Bournemouth“ komanda baigė turėdama vienu žaidėju aikštėje mažiau – vienas iš futbolininkų patyrė traumą, o keitimų šeimininkai jau neturėjo.

Liverpulio komanda su 48 taškais pirmauja „Premier“ lygoje, antroje vietoje esantį „Manchester City“ klubą lenkia 5 taškais.

Kitose Anglijos lygos rungtynėse „Sheffield United“ 2:2 sužaidė su Londono „West Ham United“.

O štai Vokietijoje fiksuota rimta staigmena. Miuncheno „Bayern“ namuose 0:1 krito prieš Brėmeno „Werder“.

Pirmasis „Werder“ tikslus smūgis 25-ąją minutę buvo neįskaitytas po VAR peržiūros, tačiau 59-ąją minutę buvęs „Bayern“ žaidėjas Mitchellas Weiseris mušė legaliai.

Tai buvo pirma Brėmeno ekipos pergalė Miunchene nuo 2008-ųjų.

„Bayern“ pastarąjį kartą namuose įvarčio nemušė dar 2020-ųjų vasario rungtynių su „RB Leipzig“.

Su 41 tašku „Bayern“ yra antroje vietoje Vokietijos lygoje, Th.Tuchelio auklėtiniai 7 taškais atsilieka nuo Lėverkuzeno „Bayer“.

„Werder“ turi 20 taškų ir yra vos 13-oje pozicijoje.