Anglijoje pasikeitė lyderis: „Man City“ Londone nokautavo pirmavusį „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienio vakarą sužaistas iš 12-ojo turo nukeltas mačas, kuriame susitiko šio sezono lyderiai bei favoritai. Po labai ilgos pertraukos pasikeitė čempionato lyderis – juo tapo titulą ginantis „Manchester City“, svečiuose 3:1 pranokęs Londono „Arsenal“ futbolininkus.
Jackas Grealishas
Jackas Grealishas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau 24-ąją minutę „Arsenal“ dešinysis gynėjas iš Japonijos Takehiro Tomiyasu labai nesėkmingai atmetė kamuolį savo komandos draugui ir jį perėmęs Kevinas De Bruyne klastingu smūgiu, permesdamas vartininką, įmušė pirmą mačo įvartį.

Šeimininkai atsitiesti sugebėjo 42-ąją minutę. Eddie Nketiah pavojingai įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko smūgį į vartus. Kamuolį nuo vartų linijos išmušė svečių gynėjai, bet vartininkas Edersonas atsimušė į smūgio autorių ir mačo arbitras Anthony Tayloras parodė į baudinio žymą.

Baudinį užtikrintai realizavo Bukayo Saka.

Visgi 72-ąją minutę čempionai surengė puikią ataką ir Jackas Grealishas užtikrintu smūgiu iš kelių metrų užkėlė „Man City“ į viršūnę.

82-ąją dar vieną nuostabų įvartį sukombinavo K.De Bruyne ir pasižymėjęs Erlingas Haalandas.

Po šio mačo abi komandos turi surinkę po 51 tašką, bet Mančesterio komanda pirmauja dėl geresnio įvarčių skirtumo.

Tiesa, „Arsenal“ dar turi vienas rungtynes atsargoje.