2023 08 19 /2023 08 20

Anglijoje – pirma „Liverpool“ sezono pergalė ir „Man Utd“ įgriuva Londone

Pirmą pergalę šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone iškovojo „Liverpool“ futbolininkai, šeštadienį vykusiose antrojo turo rungtynėse 3:1 svečiuose pranokę „Bournemouth“ ekipą.
Luisas Diazas
Luisas Diazas / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai 3-ąją minutę pasinaudojo šiurkščia Liverpulio ekipos gynybos klaida ir Ganos puolėjas Antoine Semenyo išvedė „Bournemouth“ į priekį.

Visgi pernai čia net 9:0 pergalę prieš tą patį oponentą šventę Jurgeno Kloppo auklėtiniai sugebėjo sureaguoti.

28-ąją minutę efektingą įvartį pelnė Luisas Diazas, o dar po aštuonių minučių Dominikas Szoboszlai uždirbo baudinį.

Mohamedo Salaho pirmą smūgį vartininkas atmušė, bet prie jo pirmas buvo pats egiptietis ir rezultatas tapo 2:1.

58-ąją minutę už smūgį varžovui tiesia koja iš aikštės buvo išvarytas Alexis Mac Allisteris, bet net ir likę dešimtyje šeimininkai sugebėjo po kelių minučių įmušti trečią įvartį – pasižymėjo Diogo Jota.

Pirmajame ture „Liverpool“ lygiosiomis sužaidė su Londono „Chelsea“.

„Manchester United“ klubas kapituliavo Londone, 0:2 svečiuose pralaimėjęs vietos „Tottenham Hotspur“ ekipai.

49-ąją minutę pasižymėjo Pape Sarras, o 83-ąją Lisandro Martinezas įsimušė į savo vartus.

Kitame šeštadienio mače Londono „Fulham“ namuose 0:3 pralaimėjo kitai sostinės komandai „Brentford“, o „Wolverhampton Wanderers“ savo aikštėje 1:4 krito prieš „Brighton“.

Paskutinėse dienos rungtynėse titulą ginantis „Manchester City“ namuose 1:0 pranoko taip pat nemažai ambicijų turintį „Newcastle United“.

Čempionams 31-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė Julianas Alvarezas.