Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Anglijoje – stebuklingas „Man Utd“ išsigelbėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje stebuklingai išsigelbėjo „Manchester United“ klubas. Šeštadienio vakarą Eriko Ten Haago komanda namuose 2:1 palaužė „Brentford“ ekipą, o abu įvarčius Scottas McTominay įmušė jau per pridėtą laiką.
Scottas McTominay
Scottas McTominay / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai po 26-ąją minutę Mathiaso Jenseno įmušto įvarčio pirmavo iki 93-osios minutės, bet tada jau minėtas škotas rezultatą išlygino, o 97-ąją minutę įmušė ir pergalingą įvartį.

Taip Mančesterio komanda pakilo į devintąją poziciją.

Londono „Tottenham Hotspur“ iškovojo dar vieną sunkią pergalę, svečiuose 1:0 palaužęs naujoką „Luton Town“.

Svečiai visą antrą kėlinį buvo priversti žaisti dešimtyje, nes prieš pat pertrauką antrą geltoną kortelę gavo Yvesas Bissouma.

Visgi 51-ąją minutę Micky van de Venas sugebėjo išplėšti pergalę.

„Tottenham Hotspur“ tapo Anglijos čempionato lyderiais.

Kita Londono komanda „Chelsea“ irgi turėjo paplušėti, buvo priversta vytis varžovus, bet 4:1 svečiuose pranoko „Burnley“.

Tai buvo antra „Chelsea“ pergalė iš eilės, po kurios komanda pakilo į dešimtą poziciją.