Anglijos čempionato rungtynėse – įvarčių fejerverkai

Šeštą vietą Anglijos „Premier“ lygoje praėjusiame sezone užėmęs Londono „West Ham United“ klubas kovinga pergale pradėjo naująjį sezoną.
Saidas Benrahma
Saidas Benrahma / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 Premier lyga

Davido Moyeso auklėtiniai išvykoje dukart turėjo vytis „Newcastle United“ futbolininkus, bet galiausiai rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė.

Šeimininkai pirmavo po taiklaus Calumo Wilsono smūgio jau 5 minutę. Aaronas Cresswellas išlygino 18 min., bet pirmojo kėlinio pabaigoje Jacobas Murphy (40 min.) vėl išvedė į priekį „Newcastle United“ – 2:1.

Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Saidas Benrahma (53 min.) rezultatą išlygino, Michailas Antonio neįmušė 11 metrų baudinio, bet pirmasis prie kamuolio suskubo Tomas Součekas (63 min.) ir „West Ham“ ekipa jau pirmavo.

Svečių pergalę 66 minutę įtvirtino savo įvartį vis dėlto įmušęs M.Antonio – 4:2.