Anglijos FA taurė turės naują savininką – „Liverpool“ iš turnyro eliminuotas

Anglijos FA taurės šešioliktfinalyje savo pasirodymą baigė titulą ginantis „Liverpool“ klubas. „Liverpool“ išvykoje 1:2 nusileido „Brighton & Hove Albion“ vienuolikei.
Joe Gomezas ir Andrew Robertsonas
Joe Gomezas ir Andrew Robertsonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai pirmavo po Harvey Elliotto įvarčio, pelnyto 30-ą minutę, tačiau „Brighton & Hove Albion“ dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino, o pergalingą įvartį pelnė pačiomis paskutinėmis mačo minutėmis.

Lewisas Dunkas pasižymėjo 39-ą minutę, o Kaoru Mitoma pergalę išplėšė per teisėjo pridėtą laiką (90+2 min.).

„Liverpool“ per pastarąsias 6 rungtynes visuose turnyruose laimėjo tik kartą (W1 D2 L3), o prieš kelias savaites tam pačiam Braitono klubu „Premier“ lygoje buvo nusileidęs rezultatu 0:3.

„Liverpool“ FA taurę buvo iškovojęs praėjusiais metais, o „Brighton & Hove Albion“ vienintelį kartą finale žaidė 1983 metais, bet pralaimėjo.