Anglijos futbolo milžinų mūšyje – „Liverpool“ vartininko košmaras, lėmęs „Man City“ triumfą

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienio vakarą akis į akį stojo dvi stipriausios praėjusio sezono komandos „Liverpool“ ir „Manchester City“. Pergalę 4:1 šventė Pepo Guardiolos vadovaujami „miestiečiai“, o „raudonųjų“ vartininkas Allisonas norės kuo greičiau užmiršti tai, kas įvyko „Anfield“ stadione.
„Liverpool“ – „Manchester City“
„Liverpool“ – „Manchester City“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ilkay'us Gundoganas turėjo puikią progą išvesti „miestiečius“ į priekį dar 37-ąją minutę, tačiau nuo 11 metrų žymos smūgiavo virš vartų.

Jau antrajame kėlinyje – 49-ąją minutę – Raheemas Sterlingas puikiai surado baudos aikštelėje Philą Fodeną, vartininkas atrėmė šio smūgį, tačiau kamuolys atšoko I.Gundoganui, kuris mušė įvartį ir ištaisė pirmojo kėlinio klaidą.

Mohamedas Salahas išprovokavo Rubeno Diaso pražangą baudos aikštelėje ir 63-ąją minutę pats egiptietis realizavo baudinį – rezultatas tapo lygus.

O tuomet prasidėjo „Liverpool“ vartininko Alissono košmaras.

Po jo klaidos Ph.Fodenas 73-ąją minutę įsiveržė į baudos aikštelę ir atidavė rezultatyvų perdavimą antrą įvartį mušusiam I.Gundoganui.

Vos po trijų minučių po „raudonųjų“ vartininko dar vienos šiukščios klaidos kamuolį gavo Bernardo Silva, kuris techniškai perdavė žaidimo įrankį šalia vartų buvusiam Raheemui Sterlingui, o šis padvigubino skirtumą – 3:1.

Tašką šiame mače padėjo nuostabias rungtynes žaidęs Ph.Fodenas, kuris labai stipriu smūgiu iš aštraus kampo pasiuntė kamuolį į tinklą.

Kitose rungtynėse Londono „Tottenham Hotspur“ 2:0 nugalėjo „West Bromwich Albion“ komandą.

Jose Mourinho kariaunai pirmąjį įvartį 54-ąją minutę pelnė po traumos į aikštę sugrįžęs Harry Kane'as, o jau po keturių minučių skirtumą padvigubino Heung-Min Sonas.

Vulverhamptono „Wanderers“ lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Leicester City“.

„Man City“ su 50 taškų užtikrintai žengia pirmoje vietoje Anglijos čempionate, 5 taškais atsilieka „Manchester United“ ekipa, sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau.

„Leicester City“ komanda turi 43 taškus ir yra trečia, „Liverpool“ su 40 taškų užima 4-ąją vietą.

„Tottenham Hotspur“ užima vos 7-ąją vietą – 36 taškai „Spurs“ taupyklėje.