Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Anglijos lygoje – lyderių įvarčių lietus ir „Manchester City“ kluptelėjimas

„Liverpool“ ir Londono „Arsenal“ iškovojo pergales dideliais skirtumais Anglijos lygos rungtynėse šeštadienį, o „Manchester City“ sužaidė lygiosiomis namie su Londono „Chelsea“.

„Manchester City“ išvengė pralaimėjimo ir iškovojo tašką dramatiškoje kovoje po Rodri vėlyvo išlyginamojo įvarčio, kuris lėmė lygiąsias 1:1 su Londono „Chelsea“.

Tačiau Mančesterio futbolininkai prarado potencialių lyderių poziciją įtemptose lenktynėse su „Liverpool“ ir Londono „Arsenal“.

Šeštadienį Londono „Chelsea“ pirmavo po Raheemo Starlingo įvarčio į buvusios savo komandos vartus, o čempionų titulą ginanti „ManCity“ buvo arti pirmojo pralaimėjimo nuo 2022 metų lapkričio.

Vis dėlto Mančesterio komanda išlaikė nepralaimėtų rungtynių seriją, kai likus žaisti 7 minutes Rodri pelnė įvartį.

„City“ po 24 rungtynių turi 53 taškus.

Maču daugiau sužaidęs „Liverpool“ sąskaitoje 57 taškai, „Arsenal“ – 55.

Liverpulio klubas sulaukė iš Afrikos čempionato grįžusio Mohamedo Salah'o, kuris įvarčiu prisidėjo prie pergalės išvykoje 4:1 prieš „Brentford“.

Kitus įvarčius Liverpulio klubui pelnė Darwinas Nunezas, Alexis Mac Allisteris bei Cody Gakpo.

Bet Curtis Jonesas ir Diogo Jota paliko aikštę dar prieš pertrauką. „Turime pažiūrėti, kiek ši pergalė mums kainavo – to dar nežinome“, – po mačo dėl traumų nerimavo „Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas.

Londono „Arsenal“ šeštadienį pasismagino penkiais įvarčiais į „Burnley“ vartus.

Praėjusią savaitę laimėję 6:0 prieš „West Ham United“, šįkart „Arsenal“ futbolininkai nugalėjo 5:0.

Du įvarčius pelnė Bukayo Saka, po vieną pridėjo Martinas Odegaardas, Leandro Trossardas ir Kai Havertzas.

„Esame gerame momente, laimime visas rungtynes, tad jausmas geras, – sakė K.Havertzas, kai „Arsenal“ pelnė 21 įvartį per penkerias pastarąsias laimėtas rungtynes iš eilės. – Už to slypi sunkus darbas, o dar daug sunkių rungtynių laukia prieš akis. Turime ir toliau sunkiai dirbti.“