Anglijos lygos taurė: „Man City“ po pertraukos sumindžiojo „Arsenal“ komandą

Antradienio vakarą sužaistos dvejos Anglijos lygos taurės ketvirtfinalio rungtynės, o daugiausiai dėmesio susilaukė dviejų milžinų – Londono „Arsenal“ ir „Manchester City“ – susirėmimas.
Londono „Arsenal“ – „Manchester City“
Londono „Arsenal“ – „Manchester City“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Man City“ išvykoje Londono ekipą sumušė net 4:1.

„Mėlynieji“ įsiveržė į priekį 3-ąją minutę po Gabrielio Jesuso įvarčio, o Alexandre'as Lacazette'as atstatė lygybę 32-ąją minutę.

Per pertrauką rezultatas dar buvo 1:1, tačiau po pasitarimo geriau reagavo Pepo Guardiolos kariauna.

Riyadas Mahrezas (55 min.), Philas Fodenas (59 min.) ir Aymericas Laporte'as (73 min.) suvarpė varžovų vartus tiksliais smūgiais ir išplėšė pergalę „Man City“ komandai.

Kitose rungtynėse „Brentford“ 1:0 nugalėjo „Newcastle United“ komandą.