Sportas gyvai

Antausis lyderiams: nutrūko „Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių serija

Prezidento Valdo Admkaus VDU sporto centre, Kaune, nutrūko Vilniaus „Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių A lygoje serija "TOPsport A lygos" čempionate. Kauno rajono „Hegelmann“ čempionato lyderius įveikė rezultatu 3:1.

Taip nutrūko „Žalgirio“ septynių pergalių ir šešiolikos nepralaimėtų rungtynių A lygoje serija. Pastarąjį pralaimėjimą, kovo mėnesį, „Žalgiris“ taip pat buvo patyręs mače su „Hegelmann“ (1:3).

22-ą minutę mėlynai baltus į priekį išvedė Patrickas Popescu, tačiau „Žalgiris“ dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą – 42-ą minutę po Pauliaus Golubicko perdavimo įvartį pelnė Liviu Antalis.

Po pertraukos „Hegelmann“ atsakė dviem tiksliais smūgiais. 70-ą minutę puikiu smūgiu į vartų kampą pasižymėjo Klaudijus Upstas, 73-ią minutę po pakelto kampinio įvartį galva pelnė Vilius Armalas.

Standings provided by Sofascore

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius