Antausis PSG žvaigždynui: krito prieš „Ligue 1“ vidutiniokus

Net ir ryškiausios sudėtyje turimos žvaigždės neapsaugo nuo netikėtų pralaimėjimų. Tą savo kailiu patyrė „Paris Saint-Germain“ klubas.
Lionelis Messi ir Neymaras
Lionelis Messi ir Neymaras / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Paryžiečiai su Lioneliu Messi, Neymaru ir Kylianu Mbappe priešakyje svečiuose 0:2 nusileido „Rennes“ klubui, iki tol buvusiam 15-oje Prancūzijos čempionato vietoje.

Du įvarčius Reno ekipa pelnė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje.

45-ą minutę pasižymėjo Gaetanas Laborde, o jau pirmosiomis sekundėmis po pertraukos skirtumą padvigubino Flavienas Taitas.

PSG galėjo atkurti intrigą 68-ą minutę, kai kamuolį į tinklą pasiuntė K.Mbappe, bet teisėjas po VAR peržiūros įvartį atšaukė, įžvelgdamas nuošalę.

Tiesa, paryžiečiams mačas galėjo baigtis ir dar liūdniau, tačiau likus mažiau nei 10 minučių iki rungtynių pabaigos arbitras po ilgų dvejonių atšaukė į svečių vartus skirtą baudinį.

Tai – pirmas Paryžiaus komandos pralaimėjimas Prancūzijos čempionate šiame sezone. Nepaisant jo, su 24 taškais PSG išlieka „Ligue 1“ viršūnėje.

„Rennes“ su 12 taškų šoktelėjo į septintą vietą.