Kelionė baigta: paskutinių minučių pirtį kūręs „Panevėžys“ iškovojo nedžiuginančias lygiąsias

„Panevėžio“ futbolininkai metė rimtą iššūkį galingai Beer Ševos „Hapoel“ komandai, tačiau Lietuvos pirmenybių lyderių tarptautinė kelionė ketvirtadienio vakarą baigėsi.

Gino Lettieri auklėtiniai 1:1 sužaidė su Izraelio vicečempionais Marijampolėje, kurią pavertė savo namais tarptautinių kovų metu dėl vykdomų remonto darbų „Aukštaitijos“ stadione.

Pirmosios rungtynės išvykoje baigėsi „Hapoel“ pergale 1:0, tad bendras dviejų rungtynių rezultatas – 2:1 Beer Ševos komandos naudai.

Pirmajame kėlinyje namų mače „Panevėžys“ turėjo keletą progų, gero šanso neišnaudojo ir varžovai, o kertinis mačo momentas įvyko 53-ąją minutę. Standartinės situacijos metu Linas Klimavičius lietė kamuolį galva ir šis sudrebino skersinį. Greičiausią reakciją, deja, pademonstravo Miguelis Vitoras ir pelnė įvartį.

„Panevėžio“ viltys kaip reikiant atgijo 79-ąją minutę, kuomet po Ariagnerio Smitho perdavimo įvartį galva pelnė Noelis Mbo. G.Lettieri komandai reikėjo mušti dar kartą, norint išplėšti bent pratęsimą.

Varžovai ėmė kiekvienoje situacijoje tempti laiką, kilo daug emocijų, „Panevėžys“ desperatiškai ieškojo dar vieno įvarčio, tačiau jo surasti taip ir nesugebėjo.

Trečiajame etape „Hapoel“ susitiks su „Shkupi“, kuri pirmajame atrankos etape eliminavo Kauno rajono „Hegelmann“, arba Sofijos „Levski“.

Rungtynių eiga. „Panevėžys“ – „Hapoel“ 0:1 (0:2)

Antras kėlinys.

87 min. Kiek aistrų Marijampolėje! Panevėžiečiai, atrodo, tuoj sudraskys varžovus, kurie kiekvienoje situacijoje tempia laiką.

80 min. ĮVARTIS!!! Noelis Mbo siunčia kamuolį į vartus galva! Lygus rezultatas ir vieno įvarčio varžovų pranašumas, žvelgiant į dvejas rungtynes.

60 min. Klydo varžovų vartininkas, bet nepavyko klaida pasinaudoti A.Smithui.

56 min. J.Sarpongo galingas šūvis. Deja, netikslus.

53 min. Įvartis... Kaip apmaudu! Linas Klimavičius varžovų standartinės situacijos metu sudrebino savo vartų skersinį, o prie kamuolio pirmas suskubo Miguelis Vitoras.

49 min. S.Keita nepataikė į kamuolį geroje situacijoje. Panevėžiečiai pavojingi.

Pirmas kėlinys.

45+2 min. A.Smitho puiki proga, neblogas smūgis, bet kamuolys skriejo šalia virpsto.

34 min. Rungtynės kol kas labai kietos ir fiziškos – abiejų komandų futbolininkai negaili nei savęs, nei varžovų. Keletą kartų ant vejos buvo atsidūręs Linas Klimavičius, dabar po susidūrimo pagalba suteikiama Matijui Remeikiui.

8 min. Labaaai pavojingas kampinis prie „Hapoel“ vartų, tačiau du panevėžiečiai nepataikė į kamuolį galva.

6 min. Koks pavojingas varžovų išpuolis! Laimei, laiku ir vietoje atsidūrė Vytautas Černiauskas – jis atrėmė varžovo smūgį.

1 min. Rungtynės prasidėjo!

„Panevėžio“ sudėtis: Vytautas Černiauskas, Pijus Širvys, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Seydina Keita; Federico Palaciosas, Jovanas Čadženovičius, Matijus Remeikis, Ernestas Veliulis, Jeffrey Sarpongas; Ariagneris Smithas.