Aukštai pakilusią Japonijos saulę staiga užtemdė Kosta Rika

Vokietijos rinktinę ant menčių paguldžiusi ir vieną didžiausių FIFA pasaulio čempionato pirmo turo sensacijų sukūrusi Japonija buvo priversta nuryti karčią piliulę. Antrajame mače Hajime Moriyasu auklėtiniai netikėtai 0:1 nusileido Kosta Rikos komandai ir į E grupę įnešė dar daugiau sumaišties.

Priminsime, jog Kosta Rika pirmajame mače net 0:7 krito prieš Ispaniją.

Ispanijos ir Vokietijos dvikova sekmadienį vėlai vakare bus žaidžiama Lusailo stadione.

Prieš šią akistatą Ispanija, Kosta Rika ir Japonija turi po tris taškus, vokiečiai – nė vieno.

Japonai, kaip ir tikėtasi, aktyviau pradėjo akistatą, bet nors ir žaidimas daugiausiai vyko Kosta Rikos aikštės pusėje, išspausti kažką pavojingesnio sekėsi sunkiai.

Blankiausias kėlinys šiame turnyre baigėsi be įvarčio, o vaizdas po pertraukos keitėsi nežymiai.

Japonai vėl buvo kiek geresni, bet rimto pavojaus Keyloro Navaso vartams nekilo.

O tada kantriai išlaukę savo progos, Centrinės Amerikos atstovai triuškinančiai smūgiavo. 81-ąją minutę nedidele japonų klaida aikštės viduryje pasinaudoję kostarikiečiai surengė vieną retų savo atakų ir Keysheras Fulleras kaire koja apvedančiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus. Japonijos vartininkas dar lietė kamuolį pirštais, bet negelbėjo.

Per du kol kas sužaistus mačus tai buvo pirmasis ir vienintelis Kosta Rikos smūgis į varžovų vartų plotą.

Mačo pabaigoje japonai dar bandė gelbėtis, bet K.Navasas žaidė nepriekaištingai.

Tai buvo jau šeštasis jo mačas pasaulio čempionatuose, kai aikštę vartininkas paliko nepraleidęs įvarčio.