Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Argentina ir be Lionelio Messi įveikė Čilę

JAV vykstančio „Copa America“ šimtmečio turnyro D grupėje sužaisto dvejos rungtynės, pasibaigusios vienodais rezultatais. Argentina ir Panama iškovojo pergales 2:1.
Everas Banega
Everas Banega / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Praėjusių metų turnyro finalo pakartojimas buvo su skirtingu rezultatu. Kalifornijos valstijos Santa Klara mieste vykusiame susitikime be Lionelio Messi žaidusi Argentina 2:1 įveikė Čilės futbolininkus.

Treneris Gerrardo Martino nusprendė nerizikuoti „Barcelona“ žvaigždės sveikata ir paliko L.Messi ant suolo.

Angelis di Maria pelnė įvartį 51-ąją, o Everas Banega – 59-ąją minutę, įtvirtindami argentiniečių dominavimą aikštėje. Vartininkas Claudio Bravo abukart neapgynė artimojo vartų kampo.

Angelio di Maria įvartis

Penktąją nesėkmę per šešerias pastarąsias rungtynes patyrusiai Čilės nacionalinei komandai įvartį jau per pridėtą laiką įmušė Jose Pedro Fuenzalida.

Eilinį kartą gėdą patyrė „Copa America“ organizatoriai, vietoj Čilės nacionalinio himno stadione prieš mačą paleidę Pitbullio dainą.

Evero Banega įvartis

Orlando mieste vykusiame Panamos ir Bolivijos susitikime pergalę 2:1 šventė Panama.

Blasas Perezas pelnė įvarčius 11-ąją ir 87-ąją minutėmis, o Bolivijos gretose rezultatą 54 min. buvo išlyginęs Juanas Carlosas Arce'as.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?