Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Arsenal“ ir „Cheslea“ įmušė po 4 kartus, bet laimėjo skirtingai

Anglijos futbolo čempionate Londono klubai „Arsenal“ ir „Chelsea“ iškovojo pergales vienodu rezultatu 4:2.
Cole'as Palmeris
Cole'as Palmeris / AP nuotr.

Vis dėlto pergalės buvo pelnytos visiškai skirtingu stiliumi.

„Chelsea“ su „Brighton“ žiūrovams tikrą spektaklį surengė pirmajame kėlinyje, kurio metu ir buvo pelnyti visi 6 įvarčiai. Maža to, visus įvarčius nugalėtojams pelnė saugas Cole'as Palmeris.

Braitono komanda pasižymėjo pirmoji, kai 7 min. jai įvartį pelnė Georginio Rutteris.

Į tai „Chelsea“ atsakė trimis C.Palmerio įvarčiais 21, 28 (iš baudinio) ir 31 min.

34 min. Carlosas Baleba sumažino svečių deficitą iki minimumo, bet 41 min. C.Palmeris, kaip vėliau paaiškėjo, pelnė baigiamąjį futbolo spektaklio įvartį.

Tuo metu „Arsenal“ Gabrielio Martinelli (20 min.) ir Leandro Trossard'o (45+1) įvarčių dėka per rungtynes namie su „Leicester“ pirmąjį kėlinį laimėjo 2:0, bet sugebėjo persvarą iššvaistyti.

47 ir 63 min. Jamesas Justinas dukart pasiuntė kamuolį į „kanonierių“ vartus ir pasiuntė šeimininkų aistruolius į nokdauną.

Pergalę „Arsenal“ sugebėjo išplėšti jau per teisėjo kompensuotą laiką – 94 min. kamuolį į savo vartus nukreipė Wilfredas Ndidi, o tašką 99 min. padėjo Kai'us Havertzas.

Per kitas rungtynes Liverpulio „Everton“ namie 2:1 (0:1) nugalėjo Londono „Crystal Palace“, Londono „Fulham“ išvykoje palaužė „Nottingham“ 1:0 (0:0), o „Brentford“ ir Londono „West Ham“ išsiskyrė taikiai – 1:1 (1:0).

Per anksčiau vykusias rungtynes „Newcastle“ su „Manchester City“ taip pat sužaidė 1:1, o šeštadienio kovas užbaigs „Wolverhampton“ ir „Liverpool“ dvikova.

Anglijos čempionate šiuo metu pirmauja po 14 taškų turinčios „Manchester City“ ir „Arsenal“ komandos. Trečia žengia „Cheslea“ (13).