Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Arsenal“ klubas beveik galutinai sudaužė „Man Utd“ Čempionų lygos svajonę

Dviejų pretendentų į ketvirtą „Premier“ lygos poziciją, kuri garantuoja vietą kitų metų UEFA Čempionų lygoje, mūšyje Londono „Arsenal“ vienuolikė namuose 3:1 susitvarkė su „Manchester United“ futbolininkais.
Granitas Xhaka ir Nuno Tavaresas
Granitas Xhaka ir Nuno Tavaresas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Kanonierius“ į priekį jau 3-ąją minutę išvedė Nuno Tavaresas, tačiau viskas ir vėl prasidėjo nuo neapdairaus „Man Utd“ gynėjų žaidimo, kurie nesugebėjo išmušti kamuolio nuo savo vartų.

Svečių vartų apgultis tęsėsi ir toliau, o nemažai darbo pirmajame kėlinyje turėjo VAR. 28-ąją minutę pelnytas Edi Nketiah įvartis po peržiūros buvo neįskaitytas dėl nuošalės, tačiau VAR sugrįžo prie ankstesnės atakos fazės, kurioje baudos aikštelėje ne pagal taisykles buvo nugriautas Bukayo Saka.

Į „raudonųjų velnių“ vartus buvo paskirtas baudinys, kurį pats 32-ąją minutę B.Saka ir realizavo.

Intriga grįžo greitai – 34-ąją minutę įvartį pelnė šią savaitę tragediją šeimoje išgyvenęs Cristiano Ronaldo, kuriam palaikymą rungtynių pradžioje plojimais išreiškė visas „Emirates“ stadionas.

Portugalui tai buvo jubiliejinis 100-tasis įvartis „Premier“ lygoje.

Antrajame kėlinyje auksinį šansą rezultatą išlyginti turėjo kita Portugalijos rinktinės žvaigždė Bruno Fernandesas, tačiau pastarojo atliktas 11 metrų baudinys atsimušė į virpstą.

Šeimininkai savo pergalę įtvirtino nuostabiu tolimu šūviu, kurį 70-ąją minutę atliko Granitas Xhaka.

Tris taškus į savo taupyklę įsidėjęs „Arsenal“ dabar turi 60 ir išlieka ketvirtoje pozicijoje, į kurią taikosi ir kita Londono miesto ekipa „Tottenham“.

Mančesterio ekipos šansai pakovoti dėl Čempionų lygos atrodo labai migloti – šešių taškų deficitas nuo „Arsenal“, o pastarieji dar yra sužaidę ir vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant